PRISTATYMAS


NEMOKAMAS SIUNTIMAS į bet kurį Lietuvos miestą užsisakius prekių už daugiau nei 30€

Suteikiame siuntos registracijos numerį, kuriuo galite sekti siuntas

Prekiu prisatymo būdai:

Omniva: greitas siuntimas. Kaina tik 1,50 €, o nuo 30 € sumos siuntimas NEMOKAMAS. Siuntų savitarnos terminalai veikia visą parąPrekės į Omniva terminalus pristatomos per 1-3 darbo dienas ,  (dažniausiai jau sekančią darbo dieną pateikus užsakymą iki 12 val. darbo dieną). Didžiuosiuose miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys) pristatoma ir šeštadieniais. Siuntų įdėjimo į paštomatus laiką rasite paspaudę ČIA.

Siuntą galite atsiimti įvedę durelių kodą, kuris bus Jums atsiųstas žinute arba el. paštu. Siuntų terminalo ekrane suvedus tinkamą kodą, durys automatiškai atsidarys ir Jūs galėsite pasiimti savo siuntinį. Jeigu per septynias dienas siuntinio nepasiimsite, jis bus grąžintas mums atgal. Visos siuntos yra registruojamos, todėl turėsite galimybę sekti savo siuntą. Siuntos kodas po išsiuntimo bus atsiųstas į Jūsų elektroninį paštą. Suvedus jį puslapyje www.omniva.lt galėsite matyti siuntos kelią. Taip pat apie pristatytą siuntą busite informuotas nurodytu telefono numeriu.

Lietuvas paštas: Užsakymai pristatomas per 2-4 darbo dienas (dažniausiai per 2 – 3 darbo dienas).  Kaina tik 1,90 €, o nuo 30 € sumos siuntimas NEMOKAMAS. Apie gautą siuntą, Jūsų pašto skyrius praneš Jums „Pranešimu apie gautą siuntą”, kurį paliks Jūsų pašto dėžutėje, arba SMS žinute, jei nurodėte savo telefono numerį. Su šiuo pranešimu atsiimsite gautą siuntą nurodytame pašto skyriuje. Visos siuntos yra registruojamos, todėl turėsite galimybę sekti savo siuntą. Siuntos kodas po išsiuntimo bus atsiųstas į Jūsų elektroninį paštą. Suvedus jį Lietuvos pašto puslapyje www.post.lt galėsite sekti siuntos kelią. Taip pat apie pristatytą siuntą busite informuotas nurodytu telefono numeriu.

Pristatymas į namus per kurjerių tarnybą per 1-4 darbo dienas, kaina – 3,50 € 

Preliminarus prekių pristatymo terminas Lietuvoje: 1-4 darbo dienos. Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu šis pažeidimas atsirado dėl Pirkėjo kaltės.

Pristatymas į užsienį
Jeigu norite užsisakyti prekes į užsienį – susisiekite dėl kainos ir kitos informacijos elektroniniu paštu info@juodalape.lt
Siunčiame prekes į visas užsienio valstybes Lietuvos paštu registruota pirmenybine pašto korespondencija.
Išiunčiame sekančią darbo dieną po išankstinio apmokėjimo.
Suteikiame siuntos registracijos numerį, kuriuo galite sekti siuntą www.post.lt sistemoje.

Į Kuršių Neriją siunčiame omnivos paštomatu įprastomis siuntimo sąlygomis (siuntimas + 1,50 €, o nuo 30 € sumos siuntimas nemokamas)
Paštomatas yra Nidoje, Naglių g. 18E. Nidos autobusų stotis.
Jeigu norite gauti kitais pristatymo būdais (ne omniva paštomatu) – susisiekite elektroniniu paštu info@juodalape.lt

GREITAS SIUNTIMAS