lankeliai

Plaukų lankeliai moterims

Kaip išsirinkti tinkamą lankelį plaukams?

Ne kiekvieną plaukų aksesuarą lengva išsirinkti tinkamai. Kai kurių galvos aksesuarų pasirinkimas užima daug laiko ir pastangų. Kartais tampa gana sudėtinga, kai nori atrodyti prašmatniai, tačiau neturi pakankamai laiko praleisti kurdama unikalias šukuosenas, ar dėvėdama atitinkamus plaukų aksesuarus. Tačiau į mada grįžtant įvairiems plaukų aksesuarams, tuo pačiu ir plaukų lankeliams, tai gali būti puikus sprendimas atrodyti išskirtinai, madingai su minimaliomis laiko sąnaudomis.

Plaukų lankelis yra tikra palaima moterims norinčioms turėti tvarkingus plaukus neįdedant didelių pastangų, bei kartu atrodyti stilingai. Tiesą sakant plaukų lankelis yra vienas paprasčiausiai nešiojamų plaukų aksesuarų su kurio yra tekę susidurti. Šiandien yra toks didelis dizainų pasirinkimas ir tai ko gero yra atsakymas kodėl plaukų lankeliai moterims tampa tokie populiarūs – pastangų nereikalaujantis dėvėjimas, bei didelis asortimentas įvairioms progoms, nuo kasdienio nešiojimo iki prašmatnaus pobuvio.

Plaukų lankeliai tarsi magiškas dalykas, kuris jus nukelia į vaikystę. Galima sakyti, jog tai 90 – ujų metų plaukų mados aksesuaras, kuris su dideliu pagreičiu vėl grįžo į madą. Šukuosenų meistrai vis daugiau skiria dėmesio plaukų lankeliams ir ko gero šiandiena vargiai susidursite su madų šou, kuriame nebūtų naudojami lankeliai.

Jeigu vis dar galvojate, jog užsididėjus plaukų lankelį, ar plaukų juostą, Jūs atrodysite tarsi pradinės klasės moksleivė, šis straipsnis turėtų pakeisti Tavo nuomonę ir kartu su juo grįžti pasitikėjimas šiais plaukų aksesuarais. Čia rasite keletą patarimų, kokio stiliaus ir su kokiomis šukuosenomis reikėtų dėvėti plaukų lankelius ir juostas , jog atrodytum stilingai ir svarbiausia jaustumeis patogiai.

Trumpa istorija apie plaukų lankelius

senovinis lankelis
lankelis moneta
graikiskas lankelis

Nustebsite, tačiau plaukų lankelis moterims ar apskritai lankelis kaip aksesuaras nėra šiuolaikinis mados dizainerių išradimas. Šis aksesuaras mena dar antikos laikus. Senovės Graikijoje, daugiau negu prieš 2500 metų moterys mėgo nešioti plaukų lankelius. Tai parodo, kad plaukų lankelis visada buvo vienas populiariausių plaukų aksesuarų moterų tarpe.
Pasak istorikų antikos laikais Graikijoje galvos aksesuarai buvo laikomi vieni prabangiausių atributų, kuriuos dėvėdavo moterys, kurie dažniausiai buvo dėvėmi švenčių progomis, ar norint paminėti ypatingas progas. Vien ką jau pasako faktas, jog tais laikais asmuo laimėjęs senovės Olimpiados rungtį buvo apdovanojamas specialių alyvų vainiku.
Žinoma, labiausiai plaukų lankeliai išpopuliarėjo XX amžiuje, laikais kai pradėjo klestėti mados industrija. Tada imta gaminti skirtingų formų, dydžių ir dizaino galvos juostas, bei plaukų lankelius. Netrukus jie išplito po visą pasaulį ir tapo vieni iš populiariausių mados atributų, kurį pamėgo moterys.

Patarimai kaip dėvėti plaukų lankelius ir juostas

Nors plaukų lankeliai su juostomis yra praktiški plaukų aksesuarai ir jiems nereikalauja specialių įgūdžiu, ar priemonių norint juos dėvėti, tačiau verta atkreipti į keletą patarimų, kurie Tau gali praversti.
Pavyzdžiui: verta atkreipti dėmesį į lankelio audinį, ar jis tinka prie jūsų aprangos, ar apskritai patinka Tau kaip asmenybei. Megztos galvos juostos, ir aksomu aptraukti lankeliai puikiai tinka nešioti žiemą, ko pavyzdžiui nepasakytum apie plastikinius lankelius.
Plaukų lankelių spalvos
Kai renkatės spalvą, turite žinote ar jūs renkatės plaukų lankelį, kuri derinsite su rūbais ir kitais aksesuarais, ar norite kontrasto. Bet tai nereiškia, jog negalite eksperimentuoti ir atsiduoti kūrybai. Tiesiog atsižvelkite į savo aprangą, vietą kur planuojate eiti, sezoną.
Plaukų lankelio dėvėjimas
Plaukų lankeliai priklauso plaukų juvelyrikos kategorijai, todėl jį dėvint jis turėtų būti pastebimas aplinkinių žmonių. Todėl lankelį patartina nešioti ne arčiau pakaušio, o arčiau kaktos srities. Kai kurie lankeliai yra skirti išskirtinėms progoms, pavyzdžiui tam tikroms šventėms. Mergvakaryje dažnai dėvimas gėlių lankelis moterims, per vestuvės nuotaka dėvi tiarą ir panašiai. Todėl kartais pravartu plaukų lankelį rinktis atsižvelgiant į renginį, ar vietą kur dėvėsite aksesuarą.
Plaukų lankelio higiena
Laikykite savo plaukų lankelius švarius ir tvarkingus. Plaukų lankeliai su su audiniu ar plaukų juostos gali sugerti produktą kurį naudojate savo šukuosenai, taip pat gali sugerti prakaitą. Taigi norint lankelį ir galvos juostą naudoti ilgesnį laiką būtina juos reguliariai plauti. Tai pat jeigu norite įsigyti metalinę galvos juostą, įsitikinkite, jog neturite alergijos metalui.

Lankeliai moterims ir šukuosenos

Smagu pasinerti į nuostabų su plaukų lankeliais susijusių šukuosenų pasaulį. Ypač kai rezultatas būna nepriekaištingas.

Plaukų lankelis su kuodu
Visus tuos vaikystės atrodyti kaip princesei iš pasakos galima paversti realybe sujungus plaukų kuodo šukuoseną su prabangiu plaukų lankeliu. Viskas ko Tau reikia, tai išvaizdaus lankelio, tokio kaip su karoliukais.
Ši šukuosena puikiai tinka įvairioms progoms, pavyzdžiui oficialioms, neoficialioms ir pusiau oficialioms progoms. Tai taip pat gali būti idealus plaukų aksesuaras pasimatymui.

Plaukų lankelis su su ilga kasa
Plaukų lankelio ir ilgos kasos duetas gali atrodyti išties jaunatviškai. Nors dėvėti lenkelį su ilga kasa yra šiek tiek sportiškas stilius, bet tai nereiškia, jog negali dėvėti ir kitomis progomis. Svarbiausia, jog plaukų lankelio dizainą derintum su savo stiliumi, o tai jau yra Tavo fantazijos ir skonio reikalas. Žinoma, tokį derini taip pat laisvai galima dėvėti ir paprastomis dienomis. Viskas dėl Tavo patogumo!

Plaukų lankelis su tiesiais plaukais
Dauguma moterų mano, kad plaukų lankelis yra trumpų plaukų aksesuaras, tačiau taip tikrai nėra ir jis puikiai tinka taip pat su ilgais plaukais. Jeigu turite ilgus plaukus ir esi nusistačiusi prieš plaukų lankelius, Tau tikrai reikėtų pakeisti savo nuomonę apie šį aksesuarą. Tavo ilgi plaukai tikrai puikiai derės su Dirbtinių gelių, ar karoliukių lankeliu. Taip pat pasirūpinkite suknelės, ar kito garderobo spalva, nes efektas bus kur kas geresnis jeigu galvos apdangą, šiuo atveju lankelį, ar plaukų juostą derinsite su rūbų spalva. Jeigu norite tinkamai išnaudoti ilgus plaukus, nepamirškite šito derinio.
Lankelis su banguotais plaukais
Jeigu turi banguotus plaukus, tai plaukų lankelis yra tikrai puikus derinys su tokio stiliaus plaukais, kuris tik dar labiau sustiprins banguotų plaukų išvaizdą. Tam puikia gali tikti lankelis su grandinėle, arba metalinis lankelis. Žinoma, nebūtina rinkis minėtus lankelius – juk visada galite pasikliauti savo fantazija ir eksperimentuoti su savo stiliumi, kuris jus pavers dar labiau unikalia. Banguotus plaukų ir lankelio derinys užtikrins, kas Tavo kasdienė šukuosena nebebus atsitiktinė ir visa tai nededant daug pastangų! Todėl, jeigu Tau nuobodu, dėl savo paprastos šukuosenos ir norite ją pakeisti nenueinant į grožio saloną, pasinaudok šia paprasta gudrybe!

Populiarūs plaukų lankeliai

Po nedidelės plaukų lankelių apžvalgos ir kelių patarimų, būtų neteisinga nepasidalinti keletą lankelių, kurie šiuo metu yra populiarūs.

Siauras lankelis su perliukais. Šis puošnų ir ne per daug pompastišką lankelį lengva suderinti su beveik bet kokia suknele ir šukuosena. Dėl savo „lengvos“ išvaizdos nerėžia akies, bet tuo pačiu tikrai atrodysi pasipuošusi. Aksesuaras, kuris tinka įvairioms šventėms, tokios kaip krikštynoms, vestuvėms, bei kitoms mieloms akimirkoms. Fotosesijoje su juo atrodysi mielai ir skoningai. Bet tuo pačiu tinka ir kasdienai.

lankelis nuotakai
baltas lankelis
baltas lankelis plaukams
Medžiaginis lankelis. Dėl lygaus audinio ir paminkštintų galų šis plaukų lankelis nespaudžia galvos ir netempia plaukų. Taip pat dėl savo išvaizdos šį lankelį būtų galima vadinti universaliu – stilingai atrodantį, bet kartu ir patogų lankelį galima dėvėti tiek namuose, tiek ir mieste, ar pasivaikščiojimuose.
chaki lankelis
lankeliai plaukams
klasikinis lankelis

Lankelis su perliukais. Tai išties į akį krentantis plaukų lankelis. Dėvėdama jį tikrai neprašausite – ne tik patogus, bet tikrai madingas. Perlų imitacijos elementai, aksominis audinys ir mazgas viršuje – kombinacija, kuri nepaliks abejingų. Jeigu nori išsiskirti iš minios, tai šis lankų plaukelis kaip tik Tau. 

lankelis su perliukais
plauku lankelis su perliukais
plauku lankelis su perliukais

Gyvatės rašto lankelis. Iš pirmo žvilgsnio atrodantys šiek tiek ekscentriškas, tačiau šis lankelis yra nuostabus ir skoningas akcentas. Ypač dabar, kai madoje yra gyvatės raštas. Kadangi lankelis yra iš eko odos, jis yra lengviau valomas. 

plaukų lankelis
raudonas lankelis plaukams
plaukų lankelis

Gėlių lankelis – vainikėlis. Bohemisko stiliaus lankelis regis tapo neatsiejamu mergvakarių ir kitų švenčių, tokių kaip festivaliai aksesuaru. Per vestuves gelių lankelis gali suteikia žavesio kartu dėvint oficialias sukneles. Dirbtinių gėlių lankelis pagyvins kiekvieną šventę, ar akimirką. Su juo užtikrintai atrodysi žavingai fotosesijose vestuvių, nėštumo ir kitų įsimintinų progų metu. Dažnai per tokias šventes, kaip mergvakaris gėlių lankelį dėvi visos šventės dalyvės. Tai lankelis, kuris tikrai į jūsų šventę įneš jaukumo.  Visuose nuotraukose Jūs atrodysite jaudinančiai, bei nostalgiškai.

geles i plaukus
baltas geliu lankelis nuotakai
geliu lankelis

Pintas lankelis, tai tikras 90–ujų vintažas, kuris suteiks Tau žavesio . Šio stiliaus retro lankelis puikiai tinka įvairioms progoms – ar ta būtų vakarėlis, gimtadienis, vestuvės, šokiai, šventės. Be to jis šis pintas lankelis yra patogus dėvėti. Pasirinkusi šį vintažinį lankelį, tikrai neprašausi! Beje, šis lankelis turi kelias variacijas, gali rinktis ne tik iš spalvų, bet ir įsigyti pintą lankelį su perlų imitacijomis.

galvos lankeliai
lankeliai plaukams
lankeliai pigiau

Dekoruotas lankelis. Juodas, minkšto aksomo patogus audinys su tviskančiais akmenimis, yra puikaus šiuolaikinio dizaino galvos aksesuaras, kuris be kasdienio nešiojimo tikrai tiks vakarėliams, vestuvėms ar fotosesijoms, pokyliams arba pasimatymui. Su šio tipo plaukų lankeliu atrodysite puošniai ir nuostabiai. Šis subtilaus dizaino kūrinys yra taip pat nuostabi dovana moterims, draugei, ar sau. Beje, šio lankelis turi kelius dizaino variacijas – nuo inkrustuotų perlo spalvos širdelių formos papuošimų, iki kristalais spindinčių stiklo akmenėlių, todėl ši puošnų aksesuarą bus lengviau pritaikyti prie suknelės ir šukuosenos.

lankelis su perlais
blizgantis lankelis
lankelis su deimatais

Plaukų lankeliai tikrai palengvino gyvenimą moterims nuo pat gilios senovės iki šių dienų. Tai tikrai vienas lengviausiai nešiojamų galvos aksesuarų. Ir šiandien, kai plaukų lankelis yra tiesiog ant mados bangos, bei kurį lengva suderinti su šimtais šukuosenų, būtų nuodėme nepasinaudoti tokia proga ir išsirinkti savo mėgstamą plaukų lankelį iš tos daugybės. juodalape.lt siūlio didelį lankelių pasirinkimą