ATSISKAITYMAS

ELEKTRONINE BANKININKYSTE
juodalape.lt už prekes galima sumokėti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis, susietomis su „Paysera” (paysera.lt): AB Swedbank bankas; AB DnB bankas; AB SEB bankas; AB Citadele bankas; Danske Bankas; AB Nordea Bank; AB Šiaulių bankas.
„Paysera” sistema – tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Ja naudojantis Jums nereikės patiems formuoti pavedimo – tai už Jus padarys integruota sistema. Užsakymo pabaigoje Jūs būsite nukreipti į „Paysera” sistemą, kur galėsite pasirinkti Jums priimtiną atsiskaitymo būdą . Jums tereikės pasirinkti banką, kurio elektroninėmis paslaugomis naudojatės, paspaudžiant ant banko logotipo ir būsite nukreipti į savo banko internetinį tinklapį, kuriame suvedę savo prisijungimo duomenis, matysite Jums jau suformuotą sąskaitą, kurią reikės patvirtinti ir apmokėti. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo.

BANKINIU PAVEDIMU
Apmokėkite bet kuriame Lietuvos banke. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti užsakymo numerį.

LT567300010149580129
(swedbank)
UAB DABUS
Mokėjimo paskirtyje įrašykite užsakymo numerį.